Geri

MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ MUHAMMED LEVENT BÜLBÜL’Ü ZİYARET ETTİK

30 Kasım 2018, Cuma | 12:28
Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan, Kadir Polat ve Nebi Yay ile 30.11.2018 tarihinde MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Kamu çalışanlarının sorunlarının da görüşüldüğü ziyarette, ARGE Merkezimizce hazırlanan Ek Gösterge Cetvelinde Değişiklik Yapılmasını öngören çalışmamız için destek istenerek, “Kamu çalışanlarının ek ödemeleri emekli keseneğine sayılmadığı için, memurlarımız emekli olmaktan korkuyor, çünkü maaşları yarı yarıya düşüyor. Bizler kamu çalışanlarının ve emeklilerin refah içinde yaşayabilmeleri için mücadele ediyoruz. Bu noktada da sizlerden de destek bekliyoruz” denildi.
 
MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ise, “kamu çalışanlarının sorunlarının çözüme kavuşması için bizlerde elimizi taşın altına koyduk. Kamu çalışanlarının ekonomik haklarında düzenleme öngören birçok çalışmanızı kanun teklifi olarak sunduk. Kamu çalışanlarına desteğimiz devam edecek” dedi.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2