BOLU ŞUBEMİZ, ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPTI ŞubelerimizdenBolu Mart 12, 2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Şube Bakanlığımızca Bolu Kıbrıscık ilçesi Yayla Çayırında Doğa Yürüyüşü etkinliği düzenledi. Üyelerimiz ve Karawana14 doğa yürüyüş grubu ile birlikte yapılan yürüyüşte, üyelerimiz şubemize etkinlik için teşekkür etti. 1 - 3 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney