Geri

KONYA 2 NOLU ŞUBEMİZİN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU TAMAMLANDI

22 Ekim 2018, Pazartesi | 12:00
Konya 2 Nolu Şubemiz 20.10.2018 tarihinde Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Ali Oymak, Vedat Ulu ve Ankara SGK Şube Başkanımız Emrah Karakurt’un da katıldığı Olağanüstü Genel Kuruldu mevcut Şube Başkanımız Ahmet Efe’nin listesi güven tazeledi.

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Ali Oymak konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Her şart altında üyelerinin desteğini arkasında hissederek hareket eden Sendikamız, her zaman hak ve demokrasi mücadelesinin ön saflarında yer almıştır. Bu bakımdan teşkilatımız bizim göz bebeğimiz ve biz bu değerin bilinci içinde büyük bir kenetlenmeyle, bu geleneğin bundan sonra da bozulmasına izin vermeyeceğiz. Ülkemizin her köşesinde uyum içinde çalışacak, her şeyi bir ekip ruhu içerisinde gerçekleştireceğiz. Sendikamız içinde dostluk bağlarını daha da güçlendirecek, saygı, sevgi ve kardeşliği geliştireceğiz.

Sen, ben yok, biz varız. Türk Büro-Sen var, Türkiye Kamu-Sen var. Sonucu ne olursa olsun bundan kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Her zamankinden daha fazla çalışmak, birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz.

Teşkilatımızın gücüne güç, şanına şan katacağına inandığım, birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi bir kez daha taçlandıracağımız Konya 2 Nolu Şubemizin Olağanüstü Genel Kurulunun, başta teşkilatımız olmak üzere Türkiye Kamu-Sen ailesine, Türk Büro-Sen mensuplarına, memurlarımıza, milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Şube Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları için oy kullanma işlemine geçildi.

Türk Büro-Sen olarak Konya 2 Nolu Şube Yönetimimize görevlerinde başarılar dileriz.

 Yapılan oylama sonucu oluşan liste aşağıdaki gibidir.

Ahmet EFE

Mehmet AYDIN

Hasan Hüseyin TAŞAL

Merve Yavuz ÇANAKÇI

Mehmet ÖRS

Ahmet ÇETİNKAYA

Hanifi FİLİZFİDAN
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 20