Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

TÜRKİYE KAMU-SEN’DEN “TÜRKGÜN” GAZETESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


[ 08 Ekim 2018, Pazartesi – 16:24 ]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın Genel Başkanları geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Türk basınının yeni sesi Türkgün Gazetesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
 
 
Türkgün Gazetesi Ankara Bürosu’nda gerçekleşen görüşmede gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş ve Ankara Temsilcisi Kadir Yıldız’da hazır bulundu.
 
 
 
KARATAŞ: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN ZİYARETİ BİZLERE GÜÇ VERDİ
 
 
 
Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş, ziyaretin kendilerine büyük güç ve destek verdiğini belirterek, “Türkiye Kamu-Sen yöneticilerini gazetemizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Basında yeni bir ses olan gazetemizin sizler gibi duruşu net olan bir kurumdan gördüğü bu destek bizler için mutluluk vericidir. Tarafsız ve objektif haberciliği ilke edinen gazetemiz her alanda olduğu gibi kamu çalışanlarının sorunları ve beklentileri noktasında da her zaman gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. Ziyaretiniz için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
 
 
KAHVECİ: TOPLUMUN HER KESİMİ TÜRKGÜN GAZETESİ’NDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETMEKTEDİR
 
 
 
Genel Başkanımız Önder Kahveci ise Türkgün gazetesine yayın hayatında başarılar diledi. Kahveci, “Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve her kesimden ciddi övgüler alan Türkgün gazetesine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum.
 
 
 
Basında yeni bir ses yeni bir nefes olan Türkgün gazetesi kendi camiasında çok önemli bir boşluğu dolduracaktır. Hayati bir dönemde yayın hayatına başlayan, Türk milletinin sesi olan ve hayata Türkçe penceresinden bakan Türkgün gazetesine destek vermek son derece önemlidir.
 
 
 
Sivil toplum kuruluşlarının en büyük etkinliği ve gücü arkasında oluşturduğu kamuoyu desteğidir. Bu noktada basının sivil toplum kuruluşları ve çalışan kesimlere vereceğe destek de son derece önemlidir. Türkgün’ün bu noktada da diğer basın yayın organlarından daha öne çıkarak çalışanların da sesi olacağına inancım tamdır. Türkiye Kamu-Sen camiası adına, tekrar yayın hayatınızda sonsuz başarılar diliyor, kolaylıklar temenni ediyorum” dedi.
 
 
 
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve sendikalarımızın Genel Başkanları, Türkgün gazetesinin ardından Bengü Türk TV Genel yayın Yönetmeni Gazeteci Metin Özkan’ı da ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 5
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |