Geri

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞARI SELAHADDİN MENTEŞ’E ÇALIŞANLARIN SORUNLARINI İLETTİK

18 Mayıs 2018, Cuma | 15:42
Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan ve Gürkan Orhan ile 18.05.2018 tarihinde Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş’i ziyaret etti.

 Çalışanların sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü ziyarette, “Mübaşirler ve Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanlarının Genel İdari Hizmetler Sınıfına geçirilmesi, Görevde Yükselme Sınavlarının düzenli olarak yapılması ve yazılı sınav sonrası yapılan mülakatlarda liyakat ve adalet kriterine göre puanlama yapılması, Yazı İşleri Müdürlerine uygulanan rotasyonun isteğe bağlı gerçekleştirilmesi, çalışanlar arasında ayrım yapılmaması ile çalışanların ekonomik, sosyal ve özlük haklarında iyileştirme yapılması” taleplerimiz Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş’e iletildi.
 
Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş ise, “Çalışanlarımızın mağdur olmasını istemiyoruz. Taleplerinizi değerlendireceğiz. Çalışanlarımızın sorunlarının çözümü için Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Ayrıca çalışanların talepleri ile ilgili hazırlamış olduğumuz bir raporda görüşmede Müsteşar Menteş’e takdim edildi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1