Geri

İSTANBUL ŞUBELERİMİZ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTIK

16 Nisan 2018, Pazartesi | 13:55
Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Ali Oymak ve Gürkan Orhan ile 14 Nisan 2018 tarihinde İstanbul Şubelerimiz tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldılar.

İstanbul Şube Başkan ve Şube Başkan Yardımcılarımızın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2018 yılı yetki dönemi masaya yatırıldı.

Genel Başkanımız Osman Eksert, “Memurlarımız sorunlarının çözümü için Sendikamıza ve Konfederasyonumuza umut bağladı. Biz Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen olarak bu sorunların çözümü için mücadele edeceğiz. 2018 yılında yetkiyi yeniden alacağız. Memurlarımızın kurumlarda yaşadığı sorunları yine ekonomik, sosyal ve özlük haklarında yaşanan sıkıntıları biz el ele vererek çözeceğiz. Kurumlarımızla diyaloglarımızı güçlendirecek ve çözüm odaklı çalışmalar yapacağız” dedi.
 
2018 yılı yetki dönemi ile ilgili Şube Yöneticilerimiz ile fikir alış verişinde bulunuldu.
 
Ayrıca İstanbul 4 Nolu Şubemizin İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı için üyelerimize yönelik açtığı hazırlık kursunu ziyaret eden Genel Başkanımız Osman Eksert burada yaptığı konuşmasında, “sözlü mülakatlarda haksızlık yapılmasına müsaade etmeyeceğiz, bütün üyelerimize başarılar diliyorum” dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 24