Geri

GÜMRÜK VE TİCARET BAKAN YARDIMCISI ÇİFTCİ İLE GÖRÜŞTÜK

06 Nisan 2018, Cuma | 15:44
Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay ve Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Mehmet Soylu ile 06.04.2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci’yi makamında ziyaret ettiler.
 
Genel Başkanımız Osman Eksert görüşmede çalışanların sorunlarının çözümü noktasında Sendikamızın taleplerini ileterek, “Personelin moral motivasyonunun artırılması için Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavları belirli periyotlarla sürekli hale getirilmelidir. Yine yazılı sınavı kazanarak, mülakata girecek olan çalışanlar arasında adaletsizlik yapılmamalı, Sendikal ayrımcılığa son verilmelidir. Mülakatlarda hak, hukuk ve liyakat gözetilmelidir” dedi.
 
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci ise, “Çalışanlarımız arasında yapılacak bir haksızlığa asla müsaade etmeyiz. Personelimiz bizim için son derece önemlidir. Kazananların hakkını gözeteceğiz, temel kriterimiz liyakat ve hak olacaktır” dedi.
 
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci’ye mülakat sınavı ile ilgili olarak samimiyetle vermiş olduğu söz ve hakkaniyeti gözeten tutumu için Türk Büro-Sen olarak teşekkür ederiz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1