Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

YHS’LİLERDEN GENEL BAŞKANIMIZA ZİYARET


[ 09 Ocak 2018, Salı – 12:43 ]

Kurumlarda Yardımcı Hizmetler Sınıfı kadrosunda çalışanlardan oluşan heyet, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’u ziyaret etti. Ziyarette, Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş ile Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk’te hazır bulundu.
 
 
Genel Başkan İsmail Koncuk ziyarette, Türkiye Kamu-Sen tarafından, ülke genelinde Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapanların, GİH sınıfına alınmaları için tüm hizmet kollarında dilekçe kampanyası başlatılacağını ifade etti.  
 
 
SESİMİZİ DUYURAN TÜRKİYE KAMU-SEN’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ
 
 
Yardımcı Hizmetler sınıfında görev yapan heyette bulunan ziyaretçiler, yaşadıkları sıkıntı ve problemleri Genel Başkanımız İsmail Koncuk ile paylaştı. Heyet mensupları, “Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanlar olarak yıllardır yaşadığımız sorun ve problemlerin çözümü için  sesimizi duyurma gayreti içerisindeyiz. Bu sebeple bugünde Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı olarak sizi ziyaret edip talep ve dileklerimizi sizlere iletmek istedik.
 
 
Öncelikli olarak Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapanların Genel İdari Hizmetler sınıfına geçirilmesini istiyoruz. Bizler işimizi seviyoruz, ancak bir çoğumuz lojmanlardan, servislerden fayda sağlayamıyoruz. Maaşlarımız oldukça düşük, daha ciddi bir artış yapılmasını istiyoruz. Bu nedenle, bizim istek ve taleplerimizi bugüne dek sıklıkla dile getiren Türkiye Kamu-Sen’in yetkili mercilere taleplerimizi iletmesini istiyoruz” dedi.
 
 
KONCUK: SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GAYRET SARF EDİYORUZ
 
 
Heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Genel Başkanımız İsmail Koncuk ise, Konfederasyon olarak Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapanların sorunlarını yakından bildiklerini ve her platformda bunları dile getirdiklerini kaydetti. Koncuk, “Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapan arkadaşlarımı bugün bu çatı altında ağırlamaktan mutluluk duydum.  Yıllardır sizin sorun ve dertlerinizi yakından bilen birisi olarak bunların çözüme kavuşması adına gerekli girişimleri yapma gayreti içindeyiz.
 
 
Sizlerin bir defalığına Genel İdari Hizmetler sınıfına geçmesi için yoğun çaba gösteriyoruz. Yaptığımız bu girişimlerin sonuçları noktasında da sürekli olarak takipçiyiz.
 
 
Daha önceki dönemlerde YHS’lilerin ek gösterge alması için telkinde bulunduk ve bu kararı KPDK toplantısında almıştık. Ancak bu uygulanmadı. Şu anda da bu çerçevede farklı çalışmalar var ama henüz olgunlaşmadı. Bu çalışmalar netleştikçe, sizlerin yararına olması adına elimizden gelen gayreti göstereceğimizden şüpheniz olmasın” dedi.  
 
 
KONCUK: YHS’LİLER İÇİN TÜRKİYE GENELİNDE DİLEKÇE KAMPANYASI BAŞLATACAĞIZ
 
 
Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapanlar için konfederasyon olarak ülke genelinde bir dilekçe kampanyası başlatılacağını da ifade etti. Koncuk, “Sizlerin sesini duyurabilmek adına, Türkiye Kamu-Sen olarak, ülkemiz genelinde Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapanların, GİH sınıfına alınmaları için tüm hizmet kollarında dilekçe kampanyası başlatacağız. Bu kampanyamız sonucunda umuyoruz ki, siyasi irade de bu sese kulak verecek ve gereğini yapacaktır. Bu fiili durumu, olması gereken noktaya getirmek bir hakkaniyet gereğidir” dedi. 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 6
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |