Geri

ANKARA VALİSİ ERCAN TOPACA'YA TALEPLERİMİZİ İLETTİK

30 Mayıs 2017, Salı | 17:30
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Ankara 7 Nolu Şube Başkanımız Kadir Polat ile 30.05.2017 tarihinde Ankara Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.

Ankara Valiliği ve Nüfus çalışanlarının sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, "Yeni kimlik kartlarına talebin azalması sebebiyle Çankaya, Yenimahalle, Altındağ, Mamak ve Etimesgut Nüfus İlçe Müdürlüklerinde pazar günleri personele yaptırılan fazla mesilerin kaldırılmasını, Altındağ Kaymakamlığı ve Nüfus İlçe Müdürlüğü'nde yaşanan öğle yemeği sorununun giderilmesini ve Etimesgut İlçe Nüfus Müdürlüğünde yaşanan personel eksikliği sorunlarının çözümünü" talep etti.

Ankara Valisi Ercan Topaca ise, Pazar günü yaptırılan fazla mesailerin kaldırılması için talimat verdi. Altındağ Kaymakamlığı ve Nüfus İlçe Müdürlüğünde yaşanan yemek probleminin en kısa zamanda çözüleceğini belirten Topaca; "Etimesgut İlçe Nüfus Müdürlüğü'nde de personel eksikliğinin en kısa zamanda çözüleceğini" belirtti.

Türk Büro-Sen olarak, Ankara Valisi Ercan Topaca'ya taleplerimizi yerine getirdiği ve çalışanları mağdur etmediği için teşekkür ediyoruz.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3