Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

DMO GENEL MÜDÜRÜ LEVENT ŞAHİN İLE GÖRÜŞTÜK


[ 23 Mart 2016, Çarşamba – 07:42 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Genel Başkan Yardımcımız İlhan Eren ve Ankara 9 Nolu Şube Yönetimimiz ve Devlet Malzeme Ofisi İşyeri Temsilcilerimizden oluşan bir heyet ile DMO Genel Müdürlüğü görevine atanan Levent Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, “Sözleşmeli personelin ücretlerinin yeniden düzenlenmesi, servislerde sorunlu olan güzergahlarla ilgili çalışma yapılması, Görevde Yükselme Sınavlarının düzenli açılması ve şube müdürü gibi kadroların asaleten yönetilmesi, Merkezi satın alma Uzman ve Uzman Yardımcılığı kadroları için sınava girecek ofis personelinden yabancı dil şartının kaldırılması, tayin talebinde bulunan personelin taleplerinin karşılanması, kadroları iptal edilerek bilgisayar işletmeni ve memur kadrosuna atanan şef yardımcısı ve muhasebe yardımcılarının mağduriyetlerinin giderilmesi, Doktor istihdam edilmesi ve acil durumlar için ambulans bulundurulması ile Mayıs ayında yapılacak Ankara Kamu Futbol Turnuvasına katılacak DMO spor takımına gerekli malzeme ve idman yerinin sağlanması” taleplerimizi iletti.

DMO Genel Müdürü Şahin ise, “Görevde Yükselme Sınavı ile ilgili kitapçıkların basıldığını ve yakın zamanda dağıtılacağını, tayin talebinde bulunan personelin 2015 yılında tayinlerinin gerçekleştirildiğini, 2016 yılında da taleplerin karşılanacağını, servis güzergahları ile ilgili yaşanan sıkıntının takipçisi olacağını ve DMO spor takımı için taleplerin karşılanacağını “ ifade etti.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş konuyla ilgili olarak taleplerimizin yer aldığı raporu da DMO Genel Müdürü Levent Şahin’e takdim etti.

Ayrıca Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız İlhan Eren ve Ankara 9 Nolu Şube Başkanımız ile Avrupa Birliği Bakanlığı çalışanlarını ziyaret etti. Ziyarette Sendikamıza katılmak isteyen çalışanların üyelikleri yapıldı.
 
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |