Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

SOSYAL GÜVENLİK İCRA MEMURLARI DERNEĞİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET


[ 09 Aralık 2015, Çarşamba – 10:26 ]

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği Ankara Temsilcileri Tayfun Öztürk, İsmet Türkan ve dernek üyesi Özkan Demirel 08.12.2015 tarihinde Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş’u makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Dernek Temsilcileri Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş’a sorunları aktararak, “Sosyal Güvenlik İcra Memurları olarak, kurum alacaklarını takip ve tahsil işlemlerini yürütüyoruz. Yapmış olduğumuz iş itibari ile masa başında değil, sahada fiziki olarak tehlikeli ve riskli görevlerde çalışıyoruz. Bu şartlar sebebiyle de ruhsal ve fiziksel olarak olumsuz yönde etkileniyoruz. Yaşanan olumsuzluklar sebebiyle gerçekleştirilen işlemlerde en ufak bir hata dahi olsa, kurumun zararlarından sorumlu tutuluyoruz ve çeşitli disiplin cezalarının yanında kurumun zararı icra memurlarından tahsil ediliyor. Bu durumda bizleri sürekli bir baskı altında tutuyor. İcra memurları olarak bu sorunların çözümü için kanun değişikliği yapılmasını istiyoruz. Ayrıca fiili hizmet ve özel hizmet tazminatlarımız yetersizdir. Emsallerimizden daha az ücret alıyoruz. 5. Derecenin altına inemiyoruz. Ekonomik şartlarımızın düzeltilmesini ve hak ettiğimiz ücretleri talep ediyoruz. Bu noktada Sendikanızın ve sizlerin de desteklerinizi talep ediyoruz” dediler.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş ise, “biz Türk Büro-Sen olarak, bugüne kadar mağdur olan her kesimin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Sürekli sahada olmanız ve masa başında çalışan memurlara göre risk arz eden bir görev yapıyor olduğunuzun farkındayız. Ayrıca ekonomik haklarınızda düzenleme yapılarak, hak ettiğiniz ücretlere kavuşmanız konusunda da Sendikamız sizlere gerekli desteği verecektir” dedi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |