Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRÜ SARICAN’I ZİYARET ETTİK


[ 25 Haziran 2015, Perşembe – 07:42 ]

Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz beraberinde Ankara 7 Nolu Şube Başkan Yardımcıları Oğuzhan Erbay ve Özkan Ulupınar ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Dr. Ahmet Sarıcan’ı ziyaret ettiler.

Nüfus çalışanlarının sorunlarının ve çözüm yollarının görüşüldüğü ziyarette, Sınav günleri İlçe Nüfus Müdürlüklerinin açık tutulduğu takdirde fazla mesai ücreti ödenmesi, ücret ödenmeyecek ise Valilik emriyle Nüfus Müdürlüklerinin açık tutulmasının önlenmesi talebimize Sarıcan, bu konunun Valilik emriyle yapıldığını belirterek, “Valiliklere gönderilen yazının yenileneceğini ve ÖSYM ile de konuyla ilgili olarak görüşeceğini” iletti.
 
Sarıcan, yeni yasama döneminde gündeme gelecek olan Nüfus Hizmetleri Kanunu’nda yapılacak düzenlemelerde Sendikamız ile istişare ve çalışma yapılması talebimizle ilgili olarak da, “Çalışmalara başlayalım. Taleplerinizi iletin, birlikte değerlendirelim” dedi.
 
Ziyarette; Genel Müdürlüğümüz personelimizin düğün, sünnet, cenaze gibi sosyal olayların kutlama ve taziyelerinde yapılan faaliyetlerin kişisel çabalardan arındırılarak Eğitim ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilerek kurumsallaştırılması, Kurum içinde bulunan ve personelimiz için tek sosyal tesis olan Halı Sahanın tadilatı yapılarak kullanıma uygun hale getirilmesi, Personelimizin kreş sorununa kalıcı bir çözüm bulunması, İl ve İlçe Nüfus Müdürlüklerinin iletişim bilgilerinin güncellenerek rehber oluşturulması konuları da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Dr. Ahmet Sarıcan’a iletildi.

Sarıcan bu taleplerimizle ilgili olarak, “bu konularda daha önce vermiş olduğumuz talimatlar var. konuları yeniden değerlendirelim. Personelimizin mutlu olması bizim için önemlidir” dedi.
 
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |