Geri

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NDA GENİŞ KAPSAMLI TOPLANTI

29 Haziran 2006, Perşembe | 14:02

Yetkiyi kutlama ve KİK toplantısına hazırlık maksadıyla yapılan toplantıya Bakanlık çalışanları yanında, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan AKYILDIZ, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin YOKUŞ, Genel Merkez yönetim kurulu üyelerimiz, Ankara şube başkanlarımız ve şube yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

Açılış konuşmasını yapan bakanlık işyeri temsilcimiz Hülya BAŞAR konuşmasında; Bakanlık çalışanlarına teşekkür ederek, Ç.S.G.B. olarak tek başına şube olmak için çalışacaklarını söyledi.

Toplantıda konuşma yapan Genel Başkanımız YOKUŞ, “Ç.S.G.B’de yetkiyi almanın çok önemli olduğunu, KİK toplantılarında çalışanların sorunlarını çözme noktasında sendikamızın farkının hissedileceğini” beyan etti.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan AKYILDIZ ise yaptığı konuşmada “15 Ağustos 2006 tarihinde başlayacak olan toplu görüşmelere Türkiye Kamu-Sen’in hazırlıklı olduğunu, 8 hizmet kolunda yetkili Türkiye Kamu-Sen’in görüşme masasına daha güçlü gideceğini ve kamu çalışanlarının sorunlarının çözüme kavuşturulmasının artık ertelenemeyeceğini” beyan etti.

Haberle ilgili resimleri Bilgisayarınıza Yüklemek için tıklayın
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1