Geri

ADALET ÇALIŞANLARINDAN TEPKİ YAĞIYOR!

07 Şubat 2014, Cuma | 10:57
Önceki gün TBMM’de Adalet Çalışanlarının sorunları ile ilgili olarak verilen “Meclis Araştırması” önergesi maalesef siyasi iktidarın oyları ile reddedilmiştir.
 
Siyasi iktidar Adalet Çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında çabalara kayıtsız kalmıştır.
 
Sadece önerge sahipleri ve grupları bulunan siyasi parti sözcülerinin yapmış olduğu konuşmalarla konu kapatılmıştır. Böylece Adalet çalışanlarının sorunlarının çözümü bir başka bahara kalmıştır.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi grubu adına konuşma yapan Eskişehir Milletvekili  Salih Koca’nın sözleri ise adalet çalışanları arasında tam anlamıyla hayal kırıklığına sebep olmuştur.
 
AKP iktidarı süresince, pek çok hakkı elinden alınan adalet çalışanlarının bu durumu görmezden gelinmiş, hükümetin adalet çalışanlarının haklarını eksiksiz verdiği şeklinde ifadeler kullanılmıştır.
 
Söz konusu vekilin internette yer alan konuşmasına, Adalet çalışanları yoğun tepki göstererek, kendileriyle alay edildiğini ifade etmişlerdir.
 
Tepkiler Salih Koca’ya ait 0312 420 69 49 nolu fax ile salih.koca@tbmm.gov.tr e-mail adresine yoğunlaştırılmıştır.
 
Türk Büro-Sen Genel Merkezi olarak, Eskişehir Milletvekili Salih Koca’nın, adalet çalışanlarının sorunlarına kayıtsız kalmasını kınadığımızı, kamuoyuna bir kez daha duyururuz.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1