Geri

GELİR UZMANLIĞI HAZIRLIK EĞİTİMİ BAŞLADI

11 Ocak 2012, Çarşamba | 12:40

Türk Büro-Sen’in üyelerine vermiş olduğu eğitim hizmeti, hız kesmeden devam ediyor. Sendikamız son olarak; 18 Şubat 2012 tarihinde yapılacak olan 3000 kişinin alınacağı Maliye Bakanlığı Gelir Uzmanlığı Sınavı’nın eğitimlerine 10.01.2012 günü, Türkiye Kamu-Sen Genel Merkez binasında başladı.

Gelir Uzmanlığı Sınavı eğitiminin açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk; üyelerimizin gelişimine ve eğitimine katkıda bulunacak her türlü çalışmada Türk Büro-Sen’in elinden geleni yapacaklarını ifade etti. Yapılacak sınavda hakkaniyet ölçüsüyle, adil bir şekilde yarışmanın önemli olduğunu vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Öztürk, Gelir Uzmanlığı sınavı eğitim seminerlerinin düzenlenmesinde emeği geçen Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Gülümser Yüksel Şengül’e ve Şube Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, sınava girecek üyelerimize başarılar diledi.

Türk Büro-Sen’in eğitim seminerlerine katkı sağlayan Meslekte Birlik Derneği Başkanı Ahmet Babutçu ise çalışmanın ve yeni şeyler öğrenmenin hayat devam ettiği sürece gerekli olduğunu belirterek, Türk Büro-Sen’e böyle bir hizmet gerçekleştirdiği için teşekkür etti. Gelir Uzmanlığı eğitiminin açılışına, Meslekte Birlik Derneği Başkan Yardımcıları Arif Çağlar ve Necati Tekin de katıldı.

Türk Büro-Sen’in Gelir Uzmanlığı sınavı eğitimleri internet sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki üyelerimize ulaştırılacaktır.


Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2