Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ, ANKARA 2 NO’LU ŞUBENİN TOPLANTISINA KATILDI


[ 08 Aralık 2011, Perşembe – 15:08 ]

Ankara 2 No’lu Şubenin, Vergi Dairesi çalışanlarını bir araya getirdiği öğle arası toplantıları 8 Aralık 2011 günü Yeğenbey Vergi Dairesi ve Ankara Muhakemat Müdürlüğü ile devam etti. Ulus’ta gerçekleştirilen ve ev sahipliğini Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Gülümser Yüksel Şengül, Şube Başkan Yardımcıları Türkeş Güney ile Ramazan Nacak’ın yaptığı toplantıya, Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Bayram Öztürk ve Tahir Yüzbaşıoğlu da katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk, 2005 yılından önce özenilecek bir kurum halinde olan Maliye’nin Gelir ve Gider olmak üzere iki ye ayrılmasından sonra, sorunlu bir kurum haline geldiğini ifade etti. Sendikamız Türk Büro-Sen’in Maliye çalışanları için yapmış olduğu mücadeleyi ve kazanımları da anlatan Bayram Öztürk, “Türk Büro-Sen’in azim ve kararlılığı için küçük bir örnek vermek istiyorum. Sendikamız, maliye Bakanlığı’nda 2006 yılında yetkiyi aldığı andan itibaren VHKİ kadrolarının sınavsız verilmesi için her türlü platformda mücadele etti. Talebimiz defalarca geri çevrildi. Ama yılmadık pes etmedik. Görüşler aldık, bürokratlarla görüştük eylemler yaptık. Ve en nihayetinde Kurum İdari Kurullarında VHKİ’nin sınavsız verilmesine dair karar aldırdık. Şu an Gelirde ve Giderde VHKİ’ler sınavsız veriliyor. Bu sendikamızın vazgeçmeden, yılmadan başarıya ulaştığının bir kanıtıdır. Bu örnekte göstermektedir ki; Türk Büro-Sen ilkeleri ve idealleri doğrultusunda mücadele etmektedir. Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımlarımıza, yeni kazanımlar eklemek için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Kazananlar hep mücadele edenler olmuşlardır.” dedi.

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Öztürk konuşmasını Türk Büro-Sen’in ilkeli mücadelesine katkıda bulundukları için Vergi Dairesi çalışanlarına ve Ankara’da büyük atılım yapan Ankara 2 No’lu şubeye emeklerinden dolayı teşekkür ederek bitirdi.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 21
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |