Geri

SGK’DA MUHTEŞEM İŞ YERİ TEMSİLCİĞİ AÇILIŞI

29 Aralık 2010, Çarşamba | 13:38

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Müdürlüğü’nde ki Türk Büro-Sen İş Yeri Temsilciğinin açılışı, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’da ki SGK Şube Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Büro-Sen Ankara Şube Başkanları ve çok sayıda üyemizin katılımıyla gerçekleşti.

SGK Genel Müdürlük binasını dolup taşıran coşkulu Türk Büro-Senliler, Genel Başkan Fahrettin Yokuş’un konuşmasında kurum binasını alkışlarla inletti. Konuşmasında, SGK’da ki aksaklıklara değinen Genel Başkan Fahrettin Yokuş, her türlü baskıya rağmen onurlu bir şekilde mücadelelerine devam eden SGK’daki Türk Büro-Sen üyelerine teşekkür etti. Türkiye’nin gündemine dair meselelere ilişkin görüşlerini de açıklayan Genel Başkan Fahrettin Yokuş; memurun, emeklinin ve asgari ücretlinin sorunlarına yer verilmezken, özerklik taleplerinin ve çift dilli bir ülke yönetiminin gündemi işgal etmesine tepki gösterdi. Konuşmasını slogan ve alkışlar eşliğinde sürdüren Genel Başkan Yokuş, konuşmasının bitiminde SGK’yı dolduran Türk Büro-Senlilere hep bir ağızdan, “Varlığım, Türk Varlığına Armağan Olsun” dedirtti.

Kurum binasında üyelerimize hizmet vermek ve sendikal faaliyetler için ayrılan İş Yeri Temsilciliği odası, hayırlı olsun temennileriyle birlikte Genel Başkan Fahrettin Yokuş ve Türk ve Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu’nun kurdeleyi kesmesiyle açıldı. Temsilcilik binasında, üyelerimizle bir süre sohbet eden Genel Başkan Yokuş ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, tebrikleri kabul etti. Verilen ikramlar ve Türk Büro-Sen Marşı eşliğinde gerçekleşen açılışta ki coşku seli, kurum bahçesine kadar taştı.




Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 61