Geri

G.İ.B. İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANI BÜLENT BÜYÜK DİGAN’I ZİYARET ETTİK

03 Nisan 2009, Cuma | 17:58

Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bülent BÜYÜKDİGAN’ı makamında ziyaret ederek taleplerimizi ilettik. Ziyarete Genel Sekreterimiz Bayram ÖZTÜRK, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz A.Memduh ÖZER ve 2 Nolu Şube Başkanımız Metin DURAK katıldı.

Ziyaretimizde Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bülent BÜYÜKDİGAN’a ilettiğimiz taleplerimiz şunlarıdır.

1- Özürlü ve Yardımcı hizmetler sınıfında bulunan personelin görevde yükselme sınavının bir an önce açılması için gerekli çalışmaların bitirilmesi.

2- VHKİ kadrolarının sınavsız verilmesi ile ilgili sendikamız ve kurum arasında başlatılan süreçteki çalışmaların hızlandırılması

3- Fazla çalışma ile ilgili personel lehine olacak düzenlemelerin bir an evvel yerine getirilmesi

4- Şef, Müdür Yrd, ve Müdürlük kadroları içinde sınavların bu yıl açılması.

5- Tekirdağ- Çorlu Vergi Dairesinde personel ve fiziki mekan yetersizliği sendikamızca Daire Başkanı Bülent BÜYÜKDİGAN’a iletilmiş bir an önce bu dairedeki sorunların çözülmesinin talebinde bulunulmuştur.

AYRICA; Gelir Uzmanlığı sınavlarının bu yıl Ağustos ayından önce açılamayacağı ve Haziran ayındaki yapılacak olan KPSS sınavına girilmesi gerektiği hususu GİB İnsan Kaynakları Daire Başkanı Bülent BÜYÜKDİGAN tarafından dile getirilmiştir.

NOT: Yukarda belirtmiş olduğumuz taleplerin bu ay yapılacak olan Kurum İdare Kurulu toplantısında toplantı tutanağına geçecek şekilde çalışmaların yapılması gerektiği kendilerine iletilmiştir.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1