Geri

FERDİ KAZA SİGORTASI

08 Haziran 2006, Perşembe | 15:45

Gençlik ve Spor İstanbul İl Müdürlüğünde çalışan üyemiz Hikmet ARGU' nun 17/12/2005 tarihinde bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi neticesinde ilgili sigorta şirketi( Finans Sigorta A.Ş.) tarafından düzenlenen 5,000,00 YTL. lik çek 23/05/2006 tarihinde Gençlik ve Spor İstanbul İl Müdürlüğünde hak sahibi Perigan ARGU' ya verilmiştir.

Şube Başkanı Lütfü AÇMAZ, İş yeri temsilcisi Ayhan ÖZMEN,Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer TAŞPINAR ve Şube Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Şube Başkanı Lütfü AÇMAZ yapmış olduğu konuşmada, "17/12/2005 Tarihinde bir kaza sonucu hakkın rahmetine kavuşan, çevresinde ve iş yerindeki arkadaşları tarafından sevilen Hikmet ARGU 'nun vakitsiz ölümü arkadaşlarını, Sendika Genel Merkez Yönetimi, Şube Yönetimi ve teşkilatımız mensuplarına büyük üzüntü yaşatmıştır.

Genel Merkez Yönetimi ve Şube Yönetimi adına merhuma ALLAH' tan rahmet ailesine baş sağlığı diliyorum. Sendikamızın üyelerinin geleceğini düşünerek yaptırmış olduğu ferdi kaza sigortası karşılığında ilgili firma tarafından hazırlanan 5,000,00 YTL.lik çeki merhumun eşi Perigan ARGU' ya takdim ediyorum.Bu paranın acılarını hafifletmeyeceğini biliyoruz, ancak eşi ve çocuklarının hayatlarını idame ettirmelerinde ufak bir katkı sağlayacağına inanıyor,Genel Merkez Yönetimi Kurulu üyeleri,Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve şahsım adına baş sağlığı diliyor, İl Müdürü Sayın Tamer TAŞPINAR'a ve Şube müdürlerine teşekkür ediyorum" diye duygularını dile getirmiştir.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1