ESKİŞEHİR SGK İL MÜDÜR YARDIMCISI MEHMET SAİT GÖKSU’YU ZİYARET ETTİK Hukuk ve Mevzuat Haberleri Temmuz 27, 2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram 27 Temmuz 2022, Çarşamba | 13:58 Genel Başkanımız Türkeş Güney, Eskişehir Şube Başkanımız Alp Arslan ile birlikte 27.07.2022 tarihinde Eskişehir SGK İl Müdür Yardımcısı Mehmet Sait Göksu’yu ziyaret etti. Ziyarette çalışanların sorun ve taleplerini hakkında istişarede bulunuldu. Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney