MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ CUMALİ İNCE İLE MHP NİĞDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI PROF. DR. HAMDİ DOĞAN’DAN NİĞDE ŞUBEMİZE ZİYARET ŞubelerimizdenNiğde Şubat 21, 2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce, MHP Niğde Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan ve beraberindeki heyet 17.02.2024 tarihinde şubemizi ziyaret etti. Şube Başkanımız Serkan Tekkahveci tarafından şube faaliyetleri ile ilgili bilgi verildi. 1 - 1 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney