KOCAELİ ŞUBEMİZDEN İZMİT KAYMAKAMI VE İL GÖÇ İDARES MÜDÜRÜNE ZİYARET ŞubelerimizdenKocaeli Şubat 5, 2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Kocaeli Şube Başkanımız Cihat Çoban ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İzmit Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ve Göç İdaresi İl Müdürü Yunus Emre Ülker’e ziyarette bulundu. 1 - 4 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney