AĞRI ŞUBEMİZ, GÜRBULAK GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU ŞubelerimizdenAğrı Ocak 12, 2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Ağrı Şube Başkanımız Celalettin Yıldırım, Şube Kadın Komisyonu Başkanı Özlem Karakaş ve İş Yeri Temsilcilerimiz Savaş Ertaş ve Derya Özbaş ile birlikte Gürbulak Gümrük Bölge Müdürlüğüne atanan Metin Gürbüz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 1 - 2 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney