OSMANİYE VAKFI’NIN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK DÜZENLEDİĞİ KAHVALTIYA KATILDIK Genel Merkez Haberleri Ekim 23, 2023 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Genel Başkanımız Türkeş Güney, Genel Başkan Yardımcılarımız Vedat Ulu ve Sami Çam ile birlikte 22.10.2023 tarihinde Osmaniye Vakfı’nın Ankara’da yüksek öğrenim gören öğrencilere yönelik düzenlediği kahvaltıya katıldı. 1 - 9 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney