Atatürk

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ TUNCELİ’DE ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Özkan Ulupınar 06.01.2023 tarihinde Tunceli’de üyelerimiz ile bir araya geldi.

Üyelerimiz ile gerçekleştirilen etkinlikte TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Tunceli İl Temsilcimiz Serdal Polat ve Elazığ Şube Başkanımız Tarkan Ömer Bankur da hazır bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Özkan Ulupınar, Sendikamızın 3600 ek göstergeye 1. Dereceye yükselen GİH ve THS’deki tüm memurlarımızın dahil edilmesi ve  YHS’nin GİH’e geçirilmesi ve Sözleşmelilerin kadroya alınması  ile ilgili çalışmalarımız hakkında bilgi vererek, “Memurlarımızı banka promosyonuna muhtaç eden malum sendika, şimdi de memurlarımızın gözünü promosyon ile boyamaya çalışıyor. Memurlarımızın kulaklığa, çantaya ihtiyacı yoktur. Memurlarımızın özlük haklarının iyileştirilmesine, maaşlarının günümüz ekonomik şartlarına göre güncellenmesine ihtiyaç vardır. Biz Türk Büro-Sen olarak, memurlarımıza toplu sözleşme masasında değişiklik yapma zamanı geldiğini hatırlatıyoruz. Masada memurun haklarını savunmayanlara dur demek zorundayız. Tüm memurlarımızı yetkiye en yakın sendika Türk Büro-Sen’e üye olmaya davet ediyorum” dedi.

 

Genel Başkan Yardımcımız Özkan Ulupınar ayrıca Tunceli 112 çalışanlarını da ziyaret ederek talep ve isteklerini yerinde tespit etti.

 

image_print

DİĞER HABERLER
HABERLER

Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen

GENEL BAŞKAN

TÜRKEŞ GÜNEY

TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI