Atatürk

BOLU ŞUBEMİZ BOLU BAROSU BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Bolu Şube Başkanımız Kenan Yavuz, yönetim kurulu üyelerimiz, işyeri temsilcilerimiz ve kadın kolları komisyonu üyelerimiz ile birlikte Bolu Barosu Başkanlığına seçilen Avukat Perihan Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletti.

Ziyarette Şube Başkan Yardımcılarımız Kader Acer, Hasan Fahri Baylav, Faik Karakuş, Nihat Demir, İşyeri temsilcilerimiz ile Kadın Kolları Komisyonu üyelerimiz eşlik etti.

“ÜYELERİMİZLE KENDİLERİNİ DESTEKLİYORUZ”

Şube Başkanımız Kenan Yavuz, “Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanlığı olarak, Bolu Barosu Başkanlığına Kadın olarak ilk kez seçilen Avukat Perihan Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz, Adaletin ve Hukukun üstünlüğü ile Bolu Barosunu daha iyi yerlere taşıyacağına inanıyoruz, Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanlığı Kadın kolları komisyonu üyelerimizle kendilerini destekliyoruz” dedi.

“NAZİK ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akşemsettinoğlu ise, “Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanı Kenan Yavuz ve yönetimine, Temsilcilerine ve Kadın kolları komisyonu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” diye konuştu.

DİĞER HABERLER
HABERLER

Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen

GENEL BAŞKAN

TÜRKEŞ GÜNEY

TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI