TEKİRDAĞ ŞUBEMİZ, KADIN ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ ŞubelerimizdenTekirdağ Kasım 2, 2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Tekirdağ Şubemiz Kadın üyelerimiz ile bir araya gelerek istişarede bulundu. Şube Başkanımız Fatih Soytürk, “Cumhuriyetimizin 99. Yılını siz kadınlarımız ile kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyada herşey kadının eseridir” dedi. 1 - 3 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney