KASTAMONU ŞUBEMİZ, 19 EYLÜL 2022 GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ ŞubelerimizdenKastamonu Eylül 21, 2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Kastamonu Şubemiz, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Gazi olan üyelerimizi ziyaret etti. Kastamonu Şube Başkanımız, “Bu vesile ile tüm gazilerimizin Gaziler Gününü kutluyoruz” dedi. Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney