Atatürk

BOLU ŞUBEMİZ YEŞİLAY BOLU ŞUBE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Bolu Şube Başkanımız Kenan Yavuz ve Türk Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanı Furkan Özübek ile Yeşilay Bolu Şube Başkanı İsmail Akgül’e ziyarette bulundu.

Yeşilay Bolu Şube Başkanı İsmail Akgül’den faaliyetler hakkında bilgiler alan Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanı Kenan Yavuz ve Türk Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanı Furkan Özübek, Yeşilay’ın tüm çalışmalarında  her daim yanında olacaklarını belirttiler.

“YEŞİLAY’I DESTEKLEYECEĞİZ”

Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanı Kenan Yavuz, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Sağlıklı nesiller için Yeşilay’ın yanındayız. Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalar olarak üzerimize düşeni her zaman yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Türkiye’nin geleceği Gençlerimizin bağımlılıktan uzak yetişmesi ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmalarını konusunda Yeşilay’ı destekleyeceğiz.” dedi

“HER TÜRLÜ ORGANİZASYON DA YER ALMAK İSTİYORUZ”

Türk Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanı Furkan Özübek; “Yeşilay’ın Bolu ilinde yapmış olduğu faaliyetleri destekliyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için Yeşilay’ın yanındayız. Sağlıklı nesiller için yapılan her türlü organizasyon da yer almak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

“ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIKLI VE BAĞIMLILIKTAN UZAK NESİLLERİN YETİŞMESİNE KATKI SAĞLAMAK”

Yeşilay Bolu Şube Başkanı İsmail Akgül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Önceliğimiz, sağlıklı ve bağımlılıktan uzak nesillerin yetişmesine katkı sağlamak. Bu yolda mücadelemizi yürütürken Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların desteğini her zaman güçlü bir biçimde hissediyoruz.  Bugün de Gençlerimizi alkol, uyuşturucu, tütün, teknoloji bağımlılığından korumanın önemini konuştuk. Biz Yeşilay olarak sağlıklı nesiller için çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız da bizleri yalnız bırakmayan Türk Büro-Sen Bolu Şube Başkanı Kenan Yavuz ve Türk Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanı Furkan Özübek’e vermiş oldukları destek için Yeşilay Bolu Şube Başkanlığı olarak teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER
HABERLER

Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen

GENEL BAŞKAN

TÜRKEŞ GÜNEY

TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI