TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SABRİ ÇINAR’I ZİYARET ETTİK Genel Merkez Haberleri Haziran 2, 2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram 02 Haziran 2022, Perşembe | 12:38 Genel Başkanımız Türkeş Güney, Genel Başkan Yardımcılarımız Vedat Ulu ve Nebi Yay ile 02.06.2022 tarihinde Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar’ı ziyaret etti. Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney