AFYONKARAHİSAR ŞUBEMİZ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ ŞubelerimizdenAfyonkarahisar Nisan 5, 2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Afyonkarahisar Şube Başkanımız İsmail Akman ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Çalışanlar ile bir araya gelen Afyonkarahisar Şubemiz, sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdi. 1 - 6 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram DİĞER HABERLERHABERLER Gaziantep Şube Olağanüstü Genel Kurul İlanı Temmuz 9, 2024 Afyonkarahisar Türk Büro-Sen Şubesi 29 Haziran 2024 Cumartesi günü birlik Maşukiye, Ormanya ve Sapanca Kültür turundan fotoğraflar Temmuz 1, 2024 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ Haziran 25, 2024 TÜRK BÜRO-SEN ARTVİN ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULU Haziran 10, 2024 Sosyal Medyada TÜRK BÜRO-Sen FacebookTwitterInstagramYoutube GENEL BAŞKAN TÜRKEŞ GÜNEY TÜRK BÜRO-SEN GENEL BAŞKANI Öz Geçmiş Genel Başkandan Tweets by TurkesGuney