Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

KARARLI, DİK VE AHLAKİ DURUŞUN ADI; TÜRKİYE KAMU-SEN


[ 04 Haziran 2018, Pazartesi – 11:22 ]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, 15 Mayıs yetki sürecinin ardından gücüne güç katarak yoluna devam eden Türkiye Kamu-Sen’in üye sayısına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 
 
Genel Başkan Önder Kahveci, dik ve onurlu bir duruş sergileyerek tüm olumsuzluklara ve engellemelere rağmen memur sendikacılığının kalesi Türkiye Kamu-Sen çatısı altında bir araya gelen üyelerimize teşekkürlerini sunarak, “Böylesine bir camianın mensubu olmaktan gurur duyuyorum.  400 bine yakın kamu çalışanı ile yoluna devam eden, hak ve hukuk deyince akıllara gelen ilk konfederasyon olan Türkiye Kamu-Sen’in bir ferdi olmaktan duyduğum kıvancı belirtmek isterim” dedi.
 
 
Genel Başkan Önder Kahveci açıklamasında şunları söyledi:
 
 
“ Konfederasyonumuza üye olan 400 bine yakın yol arkadaşımız, gerçek hak mücadelesine omuz vermekle kalmayıp, kamu sendikacılığını da sağlam temeller üzerine inşa edilmesine vesile olmaktadır.  Liyakatin sümenaltı edildiği, kamu çalışanlarını ayrıştıran uygulamaların sıradanlaştırıldığı bir dönemde kale gibi dik duranlara selam olsun.
 
 
Türkiye Kamu-Sen bugün ortaya koyduğu gerçek hak mücadelesiyle kamu sendikacılığının da geleceğini inşa etmektedir. Üyelerimiz yanında, bütün kamu çalışanlarının haklarını ve menfaatlerini koruma noktasında verdiğimiz mücadele ile tarihe adımızı yazıyoruz.  Bu kutsal yolda, safları koruyarak mücadelemize destek veren üyelerimiz de minnet ve şükran ile anılacaktır.
 
 
Çalışan, üreten, yol gösteren ve hak ettiğini mutlaka alan anlayıştan asla vazgeçmedik. Hukuki, meşru ve demokratik her zemin, Türkiye Kamu-Sen’in mücadele alanı oldu. Kamu çalışanlarını ilgilendiren her durum ve gelişmede tek kriterimiz, çalışanların hak ve kazanımları oldu.  Bizim tarafımız hiç değişmedi, hep kamu çalışanlarının yanı oldu. Hak bildiğimiz yolda, Türk milletinin menfaatlerini asla göz ardı etmeden “ Bizim ilkemiz, önce ülkemiz” sloganıyla hareket ettik.
 
 
Toplu sözleşme masasını bir tiyatro sahnesine çevirenlerden değiliz. Yüce gönüllü üyelerimiz kimlerin yanlarında saf tuttuğumuzu çok iyi bilmektedir.
 
 
Bu kutlu mücadelede yan yana yürüdüğümüz gücümüzün kaynağı  tüm üyelerimize, sendika genel başkanlarımıza, genel merkez yöneticilerimize, şube başkanlarımıza ve yöneticilerimize, iş yeri temsilcilerimize en kalbi duygularımla teşekkürlerimi iletiyorum.
 
 
Türkiye Kamu-Sen varsa, umut var…


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 1
       
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |