Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DENİZ DEPBOYLU KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ


[ 15 Mayıs 2018, Salı – 16:00 ]

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Konfederasyonumuzun genel merkezini ziyaret etti.
 
 
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın genel başkanları tarafından karşılanan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu   yakın zaman önce gerçekleştirilen 6. olağan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diledi.
 
 
Ziyarette konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Türkiye Kamu-Sen’in önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, demokrasinin gelişmesi ve çalışanların haklarının korunması noktasında katkılarının büyük olduğunu vurguladı. Depboylu, ülke menfaatlerinin söz konusu olduğu zamanlarda da Türkiye Kamu-Sen’in duruşunun güven verdiğini belirterek bu durumun kamu çalışanları açısından önemine değindi. Depboylu, konuşmasında ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde sivil toplum kuruluşu olarak Türkiye Kamu-Sen gibi milli duruş sergileyenlerin yerinin çok önemli olduğunu belirtti.
 
Genel Başkan Önder Kahveci ziyaretlerinden ötürü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’ya teşekkür etti. Türkiye Kamu-Sen olarak toplumsal olaylara duyarlı sorumluluk anlayışı içinde hareket ettiklerini söyleyen Kahveci, dünya gündeminde yer alan Kudüs katliamında yaşananları da büyük bir üzüntü ile takip ettiklerini belirtti. 
 
 
Ülkelerin bu katliama son verilmesi için harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Kahveci, İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşının son bulmasını diledi.
 
 
Ziyarette, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan Türk Büro-Sen Genel Başkanı  Osman Eksert, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Mustafa Nurulluh Albayrak, Türk İmar Sen Genel Başkanı Salih Demir ve Türk Emekli Sen Genel Başkanı Osman Özdemir de hazır bulundu.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |