Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

DEVLET PERSONEL BAŞKANI ENES POLAT’I ZİYARET ETTİK


[ 10 Mayıs 2018, Perşembe – 17:52 ]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, Devlet Personel Başkanlığı görevine asaleten atanan Enes Polat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Devlet Personel Başkanlığı merkez binasında gerçekleşen görüşmede çalışma hayatının sorunları ve çözümlerine yönelik başlıklar değerlendirilirken, Genel Başkan Önder Kahveci emeklilere verilen bayram ikramiyesinin kamu çalışanlarına da verilmesi noktasında müjde beklediklerini bir kez daha ifade etti.
 
 
 
ÖNDER KAHVECİ: SAYIN POLAT’A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM
 
 
 
Devlet Personel Başkanlığı görevine atanan Enes Polat’a yeni görevinde başarılar dileyen Genel Başkanımız Önder Kahveci, sıkıntıların giderilmesi noktasında diyalog yolunun altını çizdi. Kahveci, “Kıymetli arkadaşımız Enes Polat beyin Devlet Personel Başkanlığı görevine atanmasını büyük bir memnuniyetle karşıladık. Yıllardır kurum içinde olan ve çalışma hayatını yakından bilen sayın Polat’ın çözüm odaklı yaklaşımları, diyalog konusundaki başarıları hepimizce malumdur. Kendisiyle uyum içinde çalışarak sıkıntıları gidereceğimizden şüphemiz yoktur. Kamu çalışanlarının beklentilerine yönelik olarak Türkiye Kamu-Sen her zaman üzerine düşeni yapmaya hazırdır. Bu ziyaret vesileyle, geçtiğimiz günlerde emeklilerimize verilen bayram ikramiyesinin kamu çalışanlarının da hakkı olduğunu bir kez daha tekrar etmek isterim. Tüm memurlar bu konuda gelecek güzel bir haberi beklemektedir. Tekrar sayın Polat’a yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
 
 
 
ENES POLAT: BİRLİKTE DAHA İYİ İŞLER BAŞARACAĞIZ
 
Ziyaretten memnuniyetten duyduğunu belirten Devlet Personel Başkanı Enes Polat ise, “Türkiye Kamu-Sen bizim  çalışma alanımızdaki ortaklarımızdan birisidir. İnanıyorum ki birlikte daha güzel işler başaracağız. Kamu çalışanlarının daha iyi şartlarda hizmet sunmaları için gerek toplu sözleşme,  gerek KPDK, gerekse diğer platformlarda ortaya koyduğumuz iş birliğini önümüzdeki süreçte daha da geliştireceğiz. Tekrar bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |