Geri

UŞAK VE AĞRI’DA KURUM ZİYARETLERİNDE BULUNDUK

13 Nisan 2018, Cuma | 15:26
Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay, İzmir 2 Nolu Şube Başkanımız Sevim Gökalp ile 9-11 Nisan 2018 tarihleri arasında Uşak’ta, 12-13 Nisan 2018 tarihinde ise Ağrı’da hizmet kolumuza bağlı kurumlara ziyaretlerde bulundu.
 
Uşak merkez ve ilçelerinde kurumları ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız çalışanlar ile bir araya gelerek sorunları yerinde tespit etti.
Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Gümüş, SGK İl Müdürü İbrahim Öztürk ve İşkur İl Müdürü İlhan Temel ile de görüşerek, çalışanların sorunlarını ve çözüm yollarını görüştü.  Uşak ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcımıza İl Temsilcimiz Yakup Ahat eşlik etti.
 
12-13 Nisan 2018 tarihlerinde Ağrıya giden Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay’a,  Ağrı Şube Başkanımız Celalettin Yıldırım, Şube Başkan Yardımcılarımız Ercan Mola, Halil Uysal ve Doğubeyazıt İç Gümrük İşyeri Temsilcimiz Akif Aydın eşlik ettiler.
 
Gürbulak Gümrük Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı Dara, Gürbulak Gümrük Müdürü İmam Arıcak ve Doğubeyazıt İç Gümrük Müdürü Ali Gültekin’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, Gümrük çalışanlarının sorunlarını ifade ederek, bu sorunların çözümü noktasında Sendikamızın taleplerini iletti.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 27