Geri

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KONFEDERASYONUMUZA PLAKET

08 Şubat 2018, Perşembe | 15:37
Maliye Bakanlığı’na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı, “Kayıt Dışılıkla Mücadelede Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması” çerçevesinde Türkiye Kamu-Sen konfederasyonuna proje ve diğer çalışmalara verdiği destek nedeniyle plaket verdi. Plaketi, Konfederasyon Genel Başkanımız İsmail Koncuk adına Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Tahir Yüzbaşıoğlu aldı.
 
 
 
Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, geçtiğimiz yıllarda “Kayıt Dışı Ekonomiyle Mücadelede ve Gelir İdaresi’nde İdari Kapasitenin Artırılması Teknik Yardım Projesi” adı altında, Kamu kurum ve kuruluşları, akademisyenler ve stk’lardan 200’ü aşkın kişinin katılımıyla bir projeye başlanmıştı.
 
 
 
Proje kapsamında, kayıt dışı ekonominin boyutunun ölçülmesi, vergi uyumunun artırılması, hizmet kalitesinin artırılması gibi bir çok başlıkta çalışmalar yürütüldü ve proje tamamlanma aşamasına geldi.
 
 
 
Projenin sona gelişi münasebetiyle, önceki gün akademisyenler, kamu kurum ve kuruluşları ve stk temsilcilerinin katılımıyla bir çalıştay düzenlendi.  
 
 
 
Çalıştay kapsamında, gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmeler yapılırken, görüş ve temenniler katılımcılarla paylaşıldı.
 
 
 
Çalıştayın sonunda, Kayıt Dışı Ekonomiyle Mücadelede, projeye ve diğer çalışmalara destek veren kurum, kuruluş, akademisyen ve stk temsilcilerine plaketler verildi.
 
 
 
Bu bağlamda Türkiye Kamu-Sen’e verilen plaketi Genel Başkanımız İsmail Koncuk adına Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Tahir Yüzbaşıoğlu aldı. 
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3