Geri

IHLARA BELEDİYESİ’NDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

06 Şubat 2018, Salı | 13:30
Ihlara Belediye Başkanı İsmail Yılmaz, Belediye Encümenleri Ayhan Kurşsan, Veli Mutlu, Kadir Albayrak, Yavuz Dinç, Yaprakhisar Köyü Muhtarı Musa Kalkan ve Belediye çalışanı Hidayet Kurşsan’dan oluşan bir heyetle 06.02.2018 tarihinde Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş’u makamında ziyaret etti.

Ihlara Beldesinin ilçe olması noktasında Sendikamızdan destek isteyen Belediye Başkanı İsmail Yılmaz, “Sivil Toplum Kuruluşlarının desteği bizler için oldukça önemli. Sorunlarımızın çözümü, Ihlara Vadisinin Turizme kazandırılması noktasında sizlerin de desteğini bekliyoruz” dedi.

Genel Başkanımız ise, Ihlara Vadisinin çok önemli turistik bir alan olduğunu, tanıtımlarının daha fazla yapılması gerektiğini, Ihlara Vadisinin turizm açısından oldukça önemli bir yer olduğunu, tarihi zenginlik ve tabiatın harika bir birleşimi yansıttığını, ilçe olması halinde turizm yatırımlarının artacağını, bu konuda ise elimizden gelen desteği vereceğimizi ifade etti.

Ziyaretin anısına Belediye Başkanı İsmail Yılmaz Ihlara tablosunu Genel Başkanımıza hediye etti. Genel Başkanımız da Sendikamızın özel yaptırdığı Türk Bayrağı- Ay Yıldız tablomuzdan hediye etti.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 7