Geri

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI ÖNÜNDE MEHMETÇİK İÇİN DUA ETTİK

25 Ocak 2018, Perşembe | 10:08
Bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Afrin’e “Zeytin Dalı Harekatı” başlatmış, Konfederasyonumuz da tüm kamu kurumlarında mesailere başlamadan önce Mehmetçik için dua edilmesi kararı almıştı.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş 25.01.2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı önünde Ankara 3 Nolu Şubemiz tarafından gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından konuşan Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, “Suriye sınırımızda PKK/PYD terör örgütünden Milletimizi koruyan, sınır güvenliğimizi sağlayan askerimizi Allah her türlü beladan korusun. Ordumuza destek vermek için buradayız, biz asker bir milletiz. Vatan için, Bayrak için, Millet için, inanç değerleri için Türk Milleti kadar bedel ödemiş başka bir millet yoktur. Bu ecdadın torunları olarak, dualarımızı Mehmetçiğe gönderiyoruz. Rabbimiz ordumuzu, askerimizi korusun. Muvaffak eylesin, ayaklarına taş değmesin” dedi.
 
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş’un konuşmasının ardından Afrin’de operasyon yapan askerlerimiz için dualar edildi.
 
Etkinliğe Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Mehmet Soylu ve Şube Yöneticileri ile çok sayıda Bakanlık çalışanı katıldı.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2