Geri

HAZİNE MÜSTEŞARI OSMAN ÇELİK’İ ZİYARET ETTİK

10 Ocak 2018, Çarşamba | 11:08
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Ankara 8 Nolu Şube Başkanımız Ferzail Gürün, Şube Başkan Yardımcıları İdris Öztürk, Şerafettin Kıymaz, Mansur Akgüneş ile 09.01.2018 tarihinde Hazine Müsteşarı Osman Çelik’i ziyaret etti.
 
Çalışanların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Kurum İdari Kurul Toplantısının halen yapılmadığını hatırlatarak, “KİK toplantıları kurumsal sorunların çözüme kavuşturulması noktasında oldukça önemlidir. Bu toplantıyı biran evvel yapmalıyız. Ayrıca çalışanların moral motivasyonunun artırılması için Görevde Yükselme Sınavları açılmalı ve sınavlar devamlı hale getirilmelidir. Kurum çalışanları arasında Sendikal ayrımcılık yapılması çalışma barışını bozacaktır. Bu duruma asla müsaade edilmemelidir. Çalışanların ekonomik, sosyal ve özlük haklarında iyileştirme yapılmalıdır” dedi.
 
 Hazine Müsteşarı Osman Çelik ise, Sendikalarla iletişim halinde olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Çalışanlarımız bizim mesai arkadaşlarımızdır, bizler içinde oldukça önemlidirler. Biz çalışanlarımız arasında ayrım yapılmasına müsaade etmeyiz. Evlerinden çok burada vakit geçiriyorlar, bu münasebetle bizlerde personelimizin rahat etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.” Dedi.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Müsteşar Osman Çelik’e Hazine Müsteşarlığı personelinin sorunları ve taleplerini içeren bir rapor sundu.

Raporu görmek için tıklayınızFoto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1