Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

TBS-TYHS ÇANKIRI ŞUBELERİNE MHP VE ÜNÜR KÖYÜ DERNEĞİNDEN ZİYARET


[ 08 Ocak 2018, Pazartesi – 09:24 ]

Türk Büro-Sen Çankırı Şube 6. Olağan Genel Kurul sonrasında seçilen yeni yönetim kuruluna; MHP İl Başkanı Hidayet Çelik ile yönetim kurulu üyeleri ve Çankırı Merkez Ünür Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Serdar Memiş ve yönetiminden oluşan  heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MHP İl Başkanı Hidayet Çelik “Ben de yıllarca içinde bulunarak mücadele ettiğimiz sendikamıza hayırlı olsun demek için buradayız.Şimdi de siyaseten yaptığınız, yapacağınız haklı mücadelede hep sizinleyiz.Her zaman  Türk milletinden yana olan kuruluşları hep destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz ” dedi.

Çankırı Merkez Ünür Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Serdar Memiş de “Amcamın buralarda başarılı olması hem bizleri hem de köyümüzü gururlandırmaktadır.Kendisine ve yönetimine başarılar diyoruz”dedi.

Yoğun  gündem ve gelişmelerin görüşüldüğü ziyarette, STK  ile ilişki ve işbirliği içinde olunmasının önemine vurgu yapıldı.

Şube Başkanı Metin Memiş, “Ziyaretlerinizden oldukça memnun olduk.Hem MHP ve hem de kendi köyümün derneğinin aynı güne denk gelmesi hoş bir tesadüf oldu.Hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz” dedi. Tüm müdahalelere rağmen “onurlu bir gelecek” için bizimle yürüyen arkadaşlarımız ile hak ve hakikat için mücadele etme azmi kararındayız.Bu manada bizlerden desteğini esirgemeyen başta üyelerimiz ve kamuoyuna çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci ise “bizleri yalnız bırakmayan MHP teşkilatlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

 Ziyarette Türk Yerel Hizmet-Sen Çankırı Şube Başkanı Erol Selci ile Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanı Metin Memiş ile yönetim kurulunu da hazır bulundu.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |