Geri

EKONOMİ BAKANLIĞI’NDA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNDE BULUNDUK

27 Eylül 2017, Çarşamba | 10:17
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Ankara 8 Nolu Şube Başkanımız Ferzail Gürün ve Şube Başkan Yardımcılarımız ile Ekonomi Bakanlığı İç Anadolu Bölge Müdürlüğü görevine atanan Özcan Dönmez ile Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanan Kürşat Cebeci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Ziyaretlerde çalışanların sorunlarını da ileten Genel Başkanımız, sorunların çözümü noktasında Sendikalarla iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca Yokuş, kurumda yemek çıkmadığını ve bu durumun personeli olumsuz etkilediğini iletti. “Yine personele verilen kurum kartlarının Bakanlık Merkez Binasında tanıtılmadığı için, İç Anadolu Bölge Müdürlüğünde görevli personel, Bakanlığa gittiğinde girişlerde sorun yaşıyor. Bu konuda en kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır” dedi.  

İç Anadolu Bölge Müdürü Özcan Dönmez ise, “Personelin sorunlarının çözümü için Sendikalarla işbirliği içerisinde olacağız. Personelimizi asla mağdur etmeyeceğiz” dedi.

Ziyaretin anısına İç Anadolu Bölge Müdürü Dönmez ve Bölge Müdür Yardımcısı Cebeci’ye Sendikamızın yaptırdığı Ay Yıldızlı Atatürk tablosu hediye edildi.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3