Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

5. ANA BAKIM MERKEZİ FABRİKA MÜDÜRÜ’NE TALEPLERİMİZİ İLETTİK


[ 27 Nisan 2017, Perşembe – 09:33 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Ankara 13 Nolu Şube Başkanımız Sadık Mefa, Şube Başkan Yardımcılarımız Faruk Soydan Bilen ve Recep Erdem ile 26.04.2017 tarihinde 5. Ana Bakım Merkezi Fabrika Müdürü Kıdemli Albay Adnan Ocak’ı ziyaret etti.

Sivil Memurların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, “Memurların sevk işlemleri ile ilgili olarak; sevk evrakının tanzim saatinin 08:30’a kadar halledilmiş olması istenmekte, sevk evrakları hasta memur tarafından; kısım amiri, grup amiri, fabrika müdürü imzalarına sırayla sunulmakta ardından doktor onayıyla sevke çıkılabilmektedir. Ancak, 09 Aralık 2016 tarihli MSY 33-3 Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı Personelinin Sağlık Muayene Yönergesinde; muayene istem belgesinde sivil personeller hariç tutularak Sevk Evrakının uygulanmaması gerektiği belirtilmektedir. Konuyla ilgili olarak yönetmeliğin uygulanması, Memurların mesaisinin saat 17:00’de bitecek şekilde düzenlenmesi, Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavları ile ilgili çalışma yapılarak, sınavın açılması için talepte bulunulması ve Mescit ihtiyacının karşılanması için çalışma yapılması” taleplerimizi iletti.

5. Ana Bakım Merkezi Fabrika Müdürü Kıdemli Albay Adnan Ocak ise, taleplerimizle ilgili olarak elinden geleni yapacağını belirterek, “Mesai saatleri ile ilgili düzenleme tüm Askeri Fabrikalarla birlikte yapılabilir, konuyla ilgileneceğim. Ayrıca, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı açılması için talepte bulunduk. Biz çalışanlarımızın mağdur olmasını istemeyiz. Elimizden geleni yapacağız” dedi.
 
 
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 2
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |