Geri

HAZİNE MÜSTEŞAR YARDIMCISINA ÇALIŞANLARIN SORUNLARINI İLETTİK

10 Ocak 2017, Salı | 08:31
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş beraberinde Ankara 8 Nolu Şube Başkan Yardımcılarımız İdris Öztürk ve Zübeyde Şener ile 09.01.2017 tarihinde Hazine Müsteşar Yardımcısı Hayrettin Demircan’ı ziyaret ederek çalışanların sorunlarını ilettiler.
 
Görüşmede Genel Başkanımız Müsteşar Yardımcısına, “Görevde Yüksel Sınavının açılması, Kurum Uzmanlığı Kadrosunun tahsis edilmesi, Dışişleri Bakanlığında uygulanan yöntem gibi (özel hizmet tazminatı) uygulamalar yapılarak idari kadroda çalışan personelin ekonomik ve sosyal haklarının iyileştirilmesinin sağlanması, Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında ve İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında teknik bölümde çalışan memur kadrosundaki personelin Teknik Kadroya atanmasının yapılması, mesaiye kalan personele fazla mesai ücretlerinin ödenmesi, çalışanların mali, sosyal ve özlük haklarında iyileştirilme yapılması” gibi birçok taleplerimizi iletti.

Müsteşar Yardımcısı Hayrettin Demircan ise, “Çalışanlarımızın sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Yapacağımız çalışmalarda Sendikanızın iletmiş olduğu talepleri de değerlendireceğiz. Bu yıl Görevde Yükselme Sınavını da açacağız” dedi.

Genel Başkanımız, Müsteşar Yardımcısına taleplerimizin yer aldığı ayrıntılı bir raporu da sundu.

Taleplerimizin yer aldığı raporu görmek için tıklayınızFoto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2