Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

ANKARA 12 NOLU ŞUBE ÜYEMİZ KADINLARLA ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADIK


[ 07 Mayıs 2016, Cumartesi – 12:06 ]

Genel Başkan Yardımcılarımız A. Tahir Yüzbaşıoğlu, İlhan Eren ve Nejla Öksüz Ankara 12 Nolu Şubemizin Anneler Günü etkinliğinde kadın üyelerimiz ile bir araya geldi.

Etkinliğe Ankara 12 Nolu Şube Başkanımız Mahmut Dündar, Şube Başkan Yardımcılarımız Levent Koç, Şevket Güneş, Bülent Öz, Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Çelenk ile çok sayıda Dışişleri Bakanlığı ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü çalışanı kadın üyemiz katıldı.

Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Çelenk açılış konuşmasında, "Ankara 12 Nolu Şube olarak geleneksel hale getirdiğimiz Anneler Günü programımıza gelen herkese teşekkür ediyorum. Başta Şehit annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Kadın olmanın zor olduğu ülkemizde, anne olmanın zorluğu ve sorumluluğu tartışılamaz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için en iyisini isteyen, bu uğurda gece gündüz demeden çalışan, ev, iş koşuşturmacasına iyi bir evlat yetiştirmenin sorumluluğunu sığdıran tüm annelerimize sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz'ün selamlama konuşmasından sonra Genel Başkan Yardımcımız A. Tahir Yüzbaşıoğlu konuşmasına tüm annelerin Anneler Gününü kutlayarak başladı.

Yüzbaşıoğlu konuşmasında, "Kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en önemli meziyetlerin başında annelik gelmektedir. Ana olabilmek ve bu meziyetle donatılmak ne kadar güzel bir duygudur. Analar olmasaydı insanlık olmazdı. Ana o kadar değerlidir ki, cennetin anaların ayağının altında olduğunu unutmayalım. Analarımız ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış aileyle yapısı ile mümkündür.

Analarımız dilimizin ve dinimizin öğreticisidir. Hayatı bize tanıtanlardır. Bu anlamda annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Bizim onlardan öğreneceklerimiz bir hayat boyu devam eder. Hayatımıza ait güzelliklerin başında hep anamızın bize öğrettikleri ve bizim için yaptıkları gelir. Anaların çocuklarına sevgileri karşılıksızdır. Gerçek sevgi ve merhameti görmek isteyenler annelerimize bakmalıdırlar. Onların her bakışında sevginin ayrı bir yanı keşfedilir. Sevgili annelerimiz için ne yapılsa azdır. Onlar her şeyin en güzeline layıktırlar.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde hepinizin anneler gününü kutluyorum" dedi.Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 17
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |