Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL’I ZİYARET ETTİK


[ 05 Şubat 2016, Cuma – 14:30 ]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Maliye Bakanı Naci Ağbal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
KONCUK: EKONOMİK VE MALİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ HEYECANLA BEKLİYORUZ
 
Genel Başkanımız İsmail Koncuk Bakan Ağbal'a yeni görevinde başarılar dilerken kamu çalışanlarının yığınla çözüm  bekleyen sorunları olduğunu, bunların başında da özellikle mali konuların geldiğine vurgu yaptı. Koncuk, "Yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Yıllardır Maliye Bakanlığı içerisinde çeşitli görevlerde bulunan ve kurumu yakından tanıyan bir şahsiyetin bugün Maliye Bakanı olarak en tepe noktada görev yapacak olması bizleri memnun etmiştir.
 
Ülkenin ve kamu çalışanlarının beklentileri ortadadır. Özellikle kamu çalışanlarının yığınla bekleyen sorunları içerisinde başlıca sorunların ekonomik ve mali alanda olduğunu biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Maliye Bakanlığı’nın alacağı tedbirler ve atacağı adımları heyecanla bekliyoruz” dedi.
 
Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Maliye çalışanları ve çalışma hayatının çözüm bekleyen öncelikli sorunlarının yer aldığı bir raporu da Maliye Bakanı Ağbal’a sundu.
 
NACİ AĞBAL: ZİYARETİNİZDEN MEMNUNİYET DUYDUM
 
Maliye Bakanı Naci Ağbal ise, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, gündeme getirilen tüm sorunların takipçisi olacağını belirtti. Bakan Naci Ağbal,  konfederasyonumuza çalışmalarında başarılar diledi.
 
Maliye Bakanı Naci Ağbal’a gerçekleştirdiğimiz ziyarete, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye Kamu-Sen Genel Mevzuat Sekreteri ve Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, Türkiye Kamu-Sen Genel Basın Sekreteri ve Türk Haber-Sen Genel Başkanı Sedat Yılmaz, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz’da katıldı.

Aynı görüşmede Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Maliye Bakanı Naci Ağbal'a Maliye Bakanlığı çalışanlarının sorunları ve çözüm yolları ile ilgili geniş bir rapor sundu.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş'un Maliye Çalışanları ile ilgi sunduğu raporu görmek için tıklayınız
 


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 4
 
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |