Geri

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK

08 Ocak 2016, Cuma | 10:05
Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk  ve Osman Eksert, Ankara 3 Nolu Şube Başkanı Mehmet Soylu, Şube Başkan Yardımcılarımız Sefer Nefes, Nimet Talakacı, Ayten Ateş, Süleyman Aplak ve İşyeri temsilcimiz Recep Kırış ile 07.01.2016 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı olarak atanan Fatih ÇİFTCİ ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Lütfü KOP'a ayrı ayrı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Lütfü Kop’a yapılan ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız, 2016 yılı itibariyle ihalesi yapılan yemek firmasının yaptığı yemeklerden Gümrük çalışanlarının memnun olmadıklarını, personele verilen yemek çeşidinin 4’ten 3’e düşürüldüğünü, yemek kalorisinin ayarlanmadığını ve yemeklerin uyumsuz olduğunu, yemeklerin az verildiğini kurum çalışanlarının bu durumdan memnun olmadığını belirterek, konunun çözüme kavuşturulması gerektiğini ilettiler.

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Lütfü KOP ise, bu şikayetleri 11.01.2016 tarihinde firma yetkilileri ile görüşerek, düzeltilmesini isteyeceğini ve konunun takipçisi olacağını ifade etti.

Genel Başkan Yardımcılarımız ve 3 Nolu Şube Yönetimimiz daha sonra Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı olarak atanan Fatih ÇİFTCİ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bakan Yardımcısına rotasyon uygulaması ve Gümrük muhafaza memurlarının toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlandırılması ile ilgili konuyu ilettiler.

Bakan Yardımcısı Çiftçi ise, ilettiğimiz konuları Gümrük ve Ticaret Bakanı ile görüşerek, konuların takipçisi olacağını iletti.
 
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2