Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK


[ 27 Ağustos 2015, Perşembe – 08:45 ]

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, 22.08.2015 tarihinde İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı için Ankara’da bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi.

Bilindiği üzere Sendikamız hizmet kolumuza bağlı kurumlarda açılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavları için web sitemiz üzerinden alanında uzman eğitimci kadrosuyla online eğitim vermektedir. Bu bağlamda İçişleri Bakanlığı’nın açtığı sınav için de online eğitim veren sendikamız, sınav için Ankara dışından gelen üyelerimizi misafirhanemizde ağırladı. Sınav öncesi Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş üyelerimizle bir toplantı gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş konuşmasında, “Sendika haktır, hukuktur ve adalettir. Sendika birinin hakkını diğerine vermek değildir. Bu emek hırsızlığı anlamına gelir. Ne yazık ki, kamuda memurlar arasında Sendikacıyız diye dolaşan bazı kişiler, memurları tehdit ediyorlar. Bununla da yetinmiyor, “Sınav kazandırırız” diyorlar. Bu zihniyettekiler emek ve insanlık düşmanıdırlar.

Biz Türk Büro-Sen olarak,  İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı tarihi açıklandıktan sonra üyelerimize yönelik oldukça önemli eğitim desteği sağladık. Üyelerimizin başarılı olabilmesi için kitapçıklar hazırladı. Yetkin eğitimciler vasıtasıyla, web sitemiz üzerinden online ders yaptık ve tüm üyelerimizin izlemesini sağladık. İnanıyorum ki bu çalışmalar, sizlere önemli katkılar sağlayacak ve inşallah hepiniz sınavı kazanacaksınız” dedi.

Yokuş konuşmasının devamında, “ Sizleri Ankara’da misafir etmekten oldukça memnunuz. 700’ü aşkın sınava girecek üyemizi çeşitli misafirhanelere yerleştirdik. Bir kısım üyemize Konfederasyonumuzun misafirhanesinde ağırladık. Bulunduğumuz mekan yani Genel Merkezimiz, sizin emek ve alın terinizle yapıldı. Burası aslında sizin. Bizler sadece sizler adına burada nöbet tutuyoruz.” Dedi.

Konfederasyonumuz Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Gene Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk, Osman Eksert, Hüseyin Aslan, A. Tahir Yüzbaşıoğlu, Cafer Seçer ve çok sayıda İçişleri Bakanlığı üyemiz katıldı.


Facebook'ta Paylaşın

Toplam resim sayısı: 7
     
Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |