Geri

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

27 Ağustos 2015, Perşembe | 08:45
Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, 22.08.2015 tarihinde İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı için Ankara’da bulunan üyelerimiz ile bir araya geldi.

Bilindiği üzere Sendikamız hizmet kolumuza bağlı kurumlarda açılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavları için web sitemiz üzerinden alanında uzman eğitimci kadrosuyla online eğitim vermektedir. Bu bağlamda İçişleri Bakanlığı’nın açtığı sınav için de online eğitim veren sendikamız, sınav için Ankara dışından gelen üyelerimizi misafirhanemizde ağırladı. Sınav öncesi Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş üyelerimizle bir toplantı gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş konuşmasında, “Sendika haktır, hukuktur ve adalettir. Sendika birinin hakkını diğerine vermek değildir. Bu emek hırsızlığı anlamına gelir. Ne yazık ki, kamuda memurlar arasında Sendikacıyız diye dolaşan bazı kişiler, memurları tehdit ediyorlar. Bununla da yetinmiyor, “Sınav kazandırırız” diyorlar. Bu zihniyettekiler emek ve insanlık düşmanıdırlar.

Biz Türk Büro-Sen olarak,  İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı tarihi açıklandıktan sonra üyelerimize yönelik oldukça önemli eğitim desteği sağladık. Üyelerimizin başarılı olabilmesi için kitapçıklar hazırladı. Yetkin eğitimciler vasıtasıyla, web sitemiz üzerinden online ders yaptık ve tüm üyelerimizin izlemesini sağladık. İnanıyorum ki bu çalışmalar, sizlere önemli katkılar sağlayacak ve inşallah hepiniz sınavı kazanacaksınız” dedi.

Yokuş konuşmasının devamında, “ Sizleri Ankara’da misafir etmekten oldukça memnunuz. 700’ü aşkın sınava girecek üyemizi çeşitli misafirhanelere yerleştirdik. Bir kısım üyemize Konfederasyonumuzun misafirhanesinde ağırladık. Bulunduğumuz mekan yani Genel Merkezimiz, sizin emek ve alın terinizle yapıldı. Burası aslında sizin. Bizler sadece sizler adına burada nöbet tutuyoruz.” Dedi.

Konfederasyonumuz Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Gene Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk, Osman Eksert, Hüseyin Aslan, A. Tahir Yüzbaşıoğlu, Cafer Seçer ve çok sayıda İçişleri Bakanlığı üyemiz katıldı.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 7