Site Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 

Üye olmak için tıklayınız
Sendika Sosyal Medya Adreslerimiz
Sendika Üyelik Formu
İlanlar
Üye Tespit Tutanağı
Mevzuat ve Hukuk
 Hukuk Haberleri
 Açılan Davalar & Son Durumları
 Kurum İdari Kurulları
Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
 Büro Hizmet Koluna Bağlı Kurumlar
Video/Ses Dosyaları
 Türk Büro-Sen Marşını Seyret
 Türk Büro-Sen Marşını Kaydet
 Atatürk Klibini Seyret
 Atatürk Klibini Kaydet
TV ve Radyo
 Tüm Canlı TV ve Radyolar
Gazeteler
Bakanlıklar
Linkler
 ÖSYM
 Kamudan Haber
 Memur Postası
TBS Mail Girişi
 TBS Mail Kutusu

GSGM ÇALIŞANLARININ SORUNLARINA NEŞTER VURULUYOR


[ 22 Temmuz 2006, Cumartesi – 09:24 ]

Türk Büro-Sen olarak, hizmet kolumuza dahil olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Çalışanlarının sorunları ile sendikamız dün olduğu gibi bugün de yakından ilgilenmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları içerisinde en düşük ücreti alan kurumlardan biri olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Çalışanlarının sadece ücret değil, ücret dışı birçok problemleri bulunmaktadır.

Ülkemizi yönetenler, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün bağlı olduğu Bakan ve Genel Müdür, bu problemleri çözecekleri yerde, sporun siyasallaşması, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün paha biçilmez tesislerini peşkeş çekmek pahasına belediyelere nasıl devredebileceklerinin gayreti içerisindedirler. Sendikamız Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün belediyelere devredilmemesi için her türlü mücadeleyi verecektir.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün Değerli Çalışanları; Sendikamız, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Bayram ÖZTÜRK’ün başkanlığında, Ankara 5 Nolu Şube Başkanımız Selahattin Hüsnü KARA, Afyon Şube Başkanımız Faruk BAYRAM, Denizli Şube Başkanımız Sadık ARITÜRK, Çanakkale İl Temsilcimiz İsmail Hakkı DEMİRHAN, Kırıkkale Şube Mali Sekreteri Hanifi KÖRPE, Samsun Şube Sekreteri Adnan KEFELİ, Kahramanmaraş Şube Sekreteri Akif GÜL, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilcileri Murat YÜKSEL ve Çetin OK’tan oluşan komisyon 21-22 Temmuz 2006 tarihinde Genel Merkezimizde toplanarak, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü personelinin sorun ve çözüm önerilerini tespit etmiştir. Bu bültenimizde hazırlanan raporu sizlerin bilgisine sunuyoruz. Bu rapor başta Başbakan’a, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısına ve Genel Müdür’e gönderilecektir.

Sendikamız bu sorunların takipçisi olacaktır. Bu sorunların çözümü için verilecek mücadelede Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü personelinin sendikamızı yalnız bırakmayacağı inancındayız


Facebook'ta Paylaşın

Site İçi Arama
SANAL SINIF DERS SİSTEMİ
 Sanal Sınıfa Giriş İçin Tıklayın
 Dersleri Seyredemiyorsanız Mutlaka Okuyun.!
KAMPANYALARIMIZ
Bilgi
 Haber Arşivi
Afişlerimiz
Yayınlarımız
Faaliyet ve Denetim Raporları
Faaliyet Raporu (09.02.2018)
Mali Raporlar (09.02.2018)
Bağımsız Dent.Raporu (09.02.2018)

Saygı Duruşu İstiklal Marşı
İndirmek için tıklayınız.
Genel Merkez Logo
İlanlar
 Genel Kurul İlanları


Erzurum Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:160 Cebeci / ANKARA    |    Tel: 0312 424 22 11    |    Fax: 0312 424 22 19    |    E-mail: turkburosen@turkburosen.org.tr

Copyright © 2012, TÜRK BÜRO-SEN      |