Geri

GSGM ÇALIŞANLARININ SORUNLARINA NEŞTER VURULUYOR

22 Temmuz 2006, Cumartesi | 09:24

Türk Büro-Sen olarak, hizmet kolumuza dahil olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Çalışanlarının sorunları ile sendikamız dün olduğu gibi bugün de yakından ilgilenmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları içerisinde en düşük ücreti alan kurumlardan biri olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Çalışanlarının sadece ücret değil, ücret dışı birçok problemleri bulunmaktadır.

Ülkemizi yönetenler, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün bağlı olduğu Bakan ve Genel Müdür, bu problemleri çözecekleri yerde, sporun siyasallaşması, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün paha biçilmez tesislerini peşkeş çekmek pahasına belediyelere nasıl devredebileceklerinin gayreti içerisindedirler. Sendikamız Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün belediyelere devredilmemesi için her türlü mücadeleyi verecektir.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün Değerli Çalışanları; Sendikamız, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Bayram ÖZTÜRK’ün başkanlığında, Ankara 5 Nolu Şube Başkanımız Selahattin Hüsnü KARA, Afyon Şube Başkanımız Faruk BAYRAM, Denizli Şube Başkanımız Sadık ARITÜRK, Çanakkale İl Temsilcimiz İsmail Hakkı DEMİRHAN, Kırıkkale Şube Mali Sekreteri Hanifi KÖRPE, Samsun Şube Sekreteri Adnan KEFELİ, Kahramanmaraş Şube Sekreteri Akif GÜL, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilcileri Murat YÜKSEL ve Çetin OK’tan oluşan komisyon 21-22 Temmuz 2006 tarihinde Genel Merkezimizde toplanarak, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü personelinin sorun ve çözüm önerilerini tespit etmiştir. Bu bültenimizde hazırlanan raporu sizlerin bilgisine sunuyoruz. Bu rapor başta Başbakan’a, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısına ve Genel Müdür’e gönderilecektir.

Sendikamız bu sorunların takipçisi olacaktır. Bu sorunların çözümü için verilecek mücadelede Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü personelinin sendikamızı yalnız bırakmayacağı inancındayız
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1