Geri

MALİYE BAKAN YARDIMCISI ABDULLAH ERDEM CANTİMUR İLE GÖRÜŞTÜK

01 Aralık 2014, Pazartesi | 17:57
Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk ve A. Tahir Yüzbaşıoğlu Vergi Müfettiş Yardımcılarından oluşan bir heyetle 01.12.2014 tarihinde Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur’u ziyaret etti.

Maliye Bakanlığı çalışanlarının sorunlarının görüşüldüğü ziyarette, yeterlilik sınavında başarısız sayılan Vergi Müfettiş Yardımcılarının mağduriyetlerinin giderilmesi ve ikinci bir sınav hakkı verilmesi, Defterdarlık ve Gelir Uzmanlığı sınavlarının açılması, Maliye Bakanlığı’nda fazla mesai yaptırılan personele fazla mesai ücretinin ödenmesi, özel hizmet tazminatlarının düzenlenmesi ve personel servisi sorununun çözülmesi gerektiği ifade edildi.

Bakan Yardımcısı Cantimur ise, personelin mağdur edilmemesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade ederek, “yeterlilik sınavında başarısız olan Vergi Müfettiş Yardımcılarının mağduriyetlerinin giderilmesi için Maliye Bakan’ı Mehmet Şimşek’in de çalışma yapılması talimatı verdiğini” söyledi.

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk ise konuyla ilgili hazırlamış olduğumuz raporu Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur’a takdim etti.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1