Geri

ANKARA 3 NOLU ŞUBE ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

01 Aralık 2014, Pazartesi | 11:00
Ankara 3 Nolu Şubemizin düzenlediği “motivasyon ve kaynaşma” etkinliği 30.11.2014 tarihinde Genel Merkezimizde gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını Ankara 3 No’lu Şube Yönetim Kurulu adına Şube Başkanımız Mehmet Soylu yaptı. Kahvaltıda görev alan 3 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizden Canan Ergöçmen, Nimet Talakacı, Sefer Nefes, Necati Temiz, Mehmet Erol ve Şube Kadın Kolları Başkanımız Aynur Köklü’ye teşekkür etti.

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk ise yaptığı konuşmasında; “bu yağmurlu havaya ve tatil gününe rağmen büyük katılımla bir araya geldikleri için üyelerimize, etkinliği düzenleyen Ankara 3 No’lu Şube yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek,  6 Aralık’ta yapılacak olan Ek Zam Mitingine davette bulundu.”

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü işyeri temsilcimiz Ali Nagaş şiirleriyle, yine üyemiz olan Seyit Ali Koç türküleriyle “motivasyon ve kaynaşma” etkinliğinde yer aldılar.

Türkiye’de Mizahın öncüsü Gümrük ve Ticaret Hukuk Müşaviri Durdu Güneş de fıkralar, şiirler ve düzenlediği seminer üyelerimizin bir nebze olsun stresten uzaklaşmasına katkıda bulundu.

Etkinliğe Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Öztürk, Osman Eksert, Şube Başkanlarımız, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ile çok sayıda üyemiz katıldı.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 15